Nasz Wrocław

2.0.5

Download Nasz Wrocław APK 2.0.5 for Android - updated app
Download APK
0/5 No votes
Developer
ARAW
Updated
2022-06-13
Size
24.8 MB
Version
2.0.5
Requirements
Android 4.1+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Nasz Wrocław

App ID pl.fream.nasz.wroclaw
Size 24.8 MB
Version 2.0.5
Updated 2022-06-13
Developer ARAW

Apps in the Same Category:

Nasz Wrocław to miejski program, którego celem jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta. Jest on odpowiedzią na rosnące zainteresowanie, sprawami osiedli i chęcią udziału w procesie tworzenia nowego, przyjaznego, bezpiecznego i funkcjonalnego Wrocławia.

Program Nasz Wrocław został połączony z już działającym programem URBANCARD Premium, który od lipca 2019 funkcjonuje pod wspólnym szyldem.

Korzyści z udziału w programie
Oszczędzaj – masz dostęp do wielu atrakcyjnych zniżek u Partnerów z obszaru m.in. kultury, rozrywki czy sportu.
Poznaj Wrocław na nowo – dzięki programowi możesz odwiedzić ze specjalną zniżką wiele wspaniałych miejsc w Naszym Mieście.
Rozwijaj się – korzystaj z rabatów i poznaj miejsca, w których tętni życie kulturalne Wrocławia.
Baw się – we Wrocławiu znajdziesz wspaniałe miejsca, w których oderwiesz się od codziennych obowiązków i “wrzucisz na luz”.

Dla kogo program Nasz Wrocław?
Program Nasz Wrocław jest skierowany dla wszystkich mieszkańców Wrocławia, rozliczających PIT we Wrocławiu. Z konta pełnoletniego użytkownika skorzystają także jego dzieci. Do 12 roku życia, będą robić to razem rodzicem, natomiast od 13 do 18 roku życia, każdy młody mieszkaniec Wrocławia może otrzymać własne konto w programie.

Jak dołączyć do programu?
Korzyści z uczestnictwa w programie Nasz Wrocław to realne oszczędności zarówno dla Ciebie jak i Twojej najbliższej rodziny. Warto płacić podatki we Wrocławiu i być użytkownikiem programu.

Uczestnicy programu URBANCARD Premium
Jeśli w momencie startu programu w lipcu 2019 roku posiadałeś aktywny status PREMIUM na karcie URBANCARD to automatycznie otrzymujesz dostęp do programu Nasz Wrocław. Zaloguj się, aby poznać naszą atrakcyjną ofertę i korzystaj ze zniżek.

What's new

- Wdrożenie zakładki czatu wideo (aktywacja statusu)- Aktualizacja ekranów onboardingu- Aktualizacja informacji i treści zawartych w aplikacji- Aktualizacja wyglądu i treści komunikatów w oknach dialogowych- Aktualizacja wyglądu listingu partnerów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *