GreenPass

1.12.0.27.1

Download GreenPass APK 1.12.0.27.1 for Android - updated app
Download APK
5/5 Votes: 1
Developer
Slovensko IT, a.s.
Updated
2022-04-04
Size
14.4 MB
Version
1.12.0.27.1
Requirements
Android 6.0+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GreenPass

App ID sk.it.greenpass
Size 14.4 MB
Version 1.12.0.27.1
Updated 2022-04-04
Developer Slovensko IT, a.s.

Apps in the Same Category:

Bezplatná oficiálna aplikácia Ministerstva zdravotníctva SR, Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, Národneho centra zdravotníckych informácií a Úradu verejneho zdravotníctva SR, ktorá ukladá certifikáty a pomáha s ich overovaním pri cestovaní alebo návšteve obchodov, služieb a iných zariadení.

Certifikáty o očkovaní, testovaní alebo prekonaní ochorenia vždy po ruke aj bez potreby fyzických dokumentov. Vytvorte si postupne databázu QR kódov, uložte si certifikáty do mobilneho zariadenie v elektronickej podobe a majte ich stále so sebou pri overovaní.

Našim cieľom je uľahčiť overovanie certifikátov, kde je to potrebne, pomocou jednoducheho skenovanie QR kódov. Získajte vďaka aplikácii GreenPass prehľad a uľahčite si cestovanie alebo návštevy zariadení či kultúrnych podujatí.

Informácie o bezpečnosti či právnych podmienkach používania aplikácie nájdete na stránke slovenskoit.sk.

Táto aplikácia slúži pre slovenských používateľov.
This app is serving Slovak users.

What's new

Najnovšia verzia aplikácie obsahuje:- doplnené vyhodnocovanie všetkých schválených kombinácii booster dávok podľa prístupu „mix-and-match“. Viac informácii na stránke MZ SR https://www.health.gov.sk/?FAQ-amb-ockovanie- doplnenie možnosti stiahnuť si digitálne Covid preukazy z portálu NCZI bez nutnosti zadávať rodné číslo a to prostredníctvom kombinácie Covid Pass a prístupový kód.- doplnenie možnosti ponechať v aplikácii digitálne Covid preukazy po ukončení ich lehoty platnosti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *