Nasza Stokrotka

1.2.4

Download Nasza Stokrotka APK 1.2.4 for Android - updated app
Download APK
0/5 No votes
Developer
Stokrotka Sp. z o.o.
Updated
2022-06-01
Size
36.8 MB
Version
1.2.4
Requirements
Android 5.0+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Nasza Stokrotka

App ID pl.stokrotka.app
Size 36.8 MB
Version 1.2.4
Updated 2022-06-01
Developer Stokrotka Sp. z o.o.

Apps in the Same Category:

Pobierz aplikację Nasza Stokrotka, zarejestruj się i oszczędzaj na codziennych zakupach. Mamy mnóstwo sposobów na oszczędności, bo nasza aplikacja to:

Program lojalnościowy Płatki.

Zbieraj Płatki (punkty) i wymieniaj na SuperKupony z produktami nawet za 1 grosz. Masz do wyboru ponad 100 SuperKuponów za Płatki. Za wydane 10 zł w sklepach Stokrotka otrzymasz 1 Płatek (obowiązują wyłączenia, szczegóły w regulaminie).

Cotygodniowe kupony jednorazowe do aktywacji.

Wybierz produkt, który Cię interesuje, koniecznie kliknij “aktywuj” i skorzystaj z rabatów.

Dodatkowe oferty tylko dla klubowiczów.

Znajdziesz tu jeszcze więcej obniżonych cen. Jeśli zdecydujesz się na te okazje, wystarczy tylko skan Twojej karty klienta.

Wszystkie gazetki promocyjne i katalogi.

Bądź zawsze na czasie z ofertą sklepów Stokrotka. Przeglądając aktualne gazetki możesz od ręki dodawać produkty ze stron do list zakupowych.

Listy zakupowe

Stwórz własny system list. Możesz dodawać konkretne produkty z gazetek lub wpisywać je z klawiatury. A listy możesz udostępnić dalej SMS-em, mailem etc.

Historia zakupów i paragonów.

W aplikacji Nasza Stokrotka możesz dokładnie sprawdzić oszczędzone kwoty, sprawdzając historię paragonów.

Mapa sklepów Stokrotka.

Znajdź swój ulubiony sklep Stokrotka i ustaw go jako domyślny. Nie wiesz, gdzie w pobliżu jest sklep Stokrotka? Użyj interaktywnej mapy lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Wirtualne karty do zbierania znaczków w akcjach lojalnościowych i promocyjnych.

Skorzystaj z tej opcji, jeśli w akcjach promocyjnych Stokrotki wolisz zbierać wirtualne punkty, a nie naklejki. Ważne – nie można łączyć naklejek wirtualnych i prawdziwych.

WAŻNE! Pamiętaj, że aby skorzystać ze wszystkich możliwości i ofert wraz z kuponami, po zainstalowaniu aplikacji Nasza Stokrotka zarejestruj się – to proste. Aplikacja przeprowadzi Cię przez cały proces zadając pytania i prosząc o uzupełnienie danych. Po zakończeniu rejestracji od razu na zakupach w sklepach Stokrotka możesz korzystać z aktualnych okazji. Uwaga! Przed finalizacją zakupów przy kasie nie zapomnij aktywować kuponów jednorazowych oraz zeskanować karty klienta. Nasi pracownicy chętnie pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania.

Zapraszamy na zakupy! Pobierz aplikację Nasza Stokrotka i oszczędzaj już dziś.

Zapoznaj się z regulaminem: https://stokrotka.blob.core.windows.net/public/doc/regulamin.pdf

What's new

Nowa wersja aplikacji zawiera dodatkowe funkcjonalności oraz ulepszenia, m.in.:- informacja o wykorzystanym limicie oferty z aplikacją- dodawanie ofert i kuponów do listy zakupowej- poprawione przekierowanie z powiadomienia push do aplikacji dla Android 12

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *