istegelsin

1370

Download istegelsin APK 1370 for Android - updated app
Download APK
1/5 Votes: 6
Developer
istegelsin
Updated
2022-06-05
Size
24.1 MB
Version
1370
Requirements
Android 5.0+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

istegelsin

App ID net.igapi.android.istegelsin
Size 24.1 MB
Version 1370
Updated 2022-06-05
Developer istegelsin

Apps in the Same Category:

Evinin ihtiyaçlarını taptaze şekilde kapına kadar getiren bir online süpermarket hayal et. İşte o süpermarket istegelsin!

“Yumurta bitmiş, deterjan azalmış, kedi kumunu çok doldurmuş, hiç meyve de kalmamış … Haftalık alışveriş zamanı gelmiş, kim yapacak şimdi alışverişi?”

Sen de istediğin her ürün için farklı markete gitmek zorunda kalmaktan, reyonların arasında dolaşıp durmaktan, kasada sıra beklemekten bıkmadın mı? Hele o poşetleri taşımak yok mu? Arabaya taşı, arabadan eve taşı derken kolların kopmuyor mu?

Tüm bunlardan bıktıysan, sen markete gitme, iste tüm süpermarket ihtiyaçların Taptaze Süpermarket istegelsin’le sana gelsin!

Taptaze meyve sebzeden, deterjana, helal sertifikalı ve güvenilir etten, vegan ürünlere, temel gıda, hazır yemek, kişisel bakımdan evcil dostunun mamasına, en sevdiğin dondurmadan okumayı en istediğin kitaba pek çok çeşit burada!

Üstelik İstanbul’un tamamında, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Ankara, Manisa ve Bodrum’da binlerce çeşit ürünümüzü soğuk depolarımızdan alıp, soğutuculu arabalarla hijyenik şekilde sana teslim ediyoruz. Türkiye’nin 81 iline de kargo ile gönderim yapıyoruz!

Online süpermarket alışverişi yaparken artık tek gereken şey “istemek”. Eğer kolaylık, rahatlık, çok çeşit, tazelik ve güvenli alışveriş istiyorsan; iste market fiyatıyla gelsin.

Hemen indir, ne ihtiyacın varsa çoook çeşit arasından istegelsin!
Üstelik ilk siparişine özel 50 TL indirim fırsatı seni bekliyor!

What's new

Bu sefer senin de evinde kolaylıkla uygulayabileceğin bazı önerileri paylaşmak istedik.- Aldığın sebze-meyvelerin daha uzun süre dayanabilmesi için, buzlukta dondurabilirsin.- Yaz aylarının gözdesi domatesleri güneş ışığından uzak, buzdolabının meyve-sebze çekmecelerinde saklayabilirsin.- Yeşil yaprakları sebzeleri yıkamadan kilitli bir poşet içerisinde saklayarak daha taze kalmasını sağlayabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *