Meteor (Počasí) » Aladin

1.6.21

Download Meteor (Počasí) » Aladin APK 1.6.21 for Android - updated app
Download APK
0/5 No votes
Developer
Androworks
Updated
2022-05-20
Size
9.6 MB
Version
1.6.21
Requirements
Android 4.4+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Meteor (Počasí) » Aladin

App ID org.androworks.meteorgram
Size 9.6 MB
Version 1.6.21
Updated 2022-05-20
Developer Androworks

Apps in the Same Category:

Oficiální aplikace Českeho hydrometeorologickeho ústavu Aladin je zde pro všechny, ktere zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

Aladin nabízí pravidelne předpovědi:

» Teploty
» Vlhkosti
» Tlaku
» Větru
» Srážek

V jednoduchem a intuitivním prostředí tak můžete být o krok napřed. A to v souvislosti s každým místem u nás v republice – Aladin totiž nabízí sve aktualizovane předpovědi pro všechny části Česke republiky.

Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškere informace, ktere jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českeho hydrometeorologickeho ústavu objeví.

Neváhejte tedy naší aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc našeho Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. Budeme rádi za každou připomínku a samozřejmě i pochvalu.

What's new

Oprava linku na privacy policy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *