⚡ Click to Download Any App

Justin

1.90

Justin - affordable delivery in Ukraine.
Developer
Justin App
Version
1.90
Updated
Sep 7, 2021
Requirements
Smart Phone
Size
16.6 MB
Get it on
Google Play

Report this app
Description

Компанія Justin – частина великої групи Fozzy, в число якої входить Сільпо, Фора, Fozzy, RIngoo, Thrash. На першому етапі розвитку компанії це стало головною перевагою.

Justin — доступна доставка. Ось чому:

1. З Justin ви економите свій час. Більшість наших відділень знаходяться у супермаркетах та торгових центрах. Вам не потрібно витрачати додатковий час та спеціально йти у поштові відділення, щоб надіслати чи отримати посилку. Все це можна поєднати в один похід.

2. Доступна ціна. Тарифи на доставку у нас стартують від 25 грн. Наші послуги доступніші на 10-15%, ніж у конкурентів. Регулярно ми проводимо акції безкоштовної доставки та спец.тарифів на доставку у магазинах-партнерів.

3. Оновлений кабінет для юр. та фіз. особ.

4. Зручний мобільний додаток, в якому можна відстежувати посилки, ідентифіковувати себе у відділенні за допомогою QR-коду, створювати електронні накладні, оплачувати доставку онлайн та багато іншого.

5. Крім традиційних поштових послуг, в Justin можна отримати банківську карту, оформити міжнародну доставку, доставку з приміркою та послугу зручною передачі.

6. Зручний графік роботи. Більшість наших відділень працюють за графіком з 8 ранку до 8 вечора щодня, без вихідних.

Переконайтеся самі, що Justin — зручно та доступно. Встановлюйте додаток й користуйтеся послугами Justin ;).

What's new

Sep 7, 2021

Leave a Reply