GreenHub

1.0.6

Download GreenHub APK 1.0.6 for Android - updated app
Download APK
0/5 No votes
Developer
GreenHub LLC
Updated
2021-07-11
Size
46.0 MB
Version
1.0.6
Requirements
Android 6.0+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GreenHub

App ID com.greenhub.smart.building
Size 46.0 MB
Version 1.0.6
Updated 2021-07-11
Developer GreenHub LLC

Apps in the Same Category:

У додатку GreenHub Ви зможете взаємодіяти з загальнобудинковими сервісами та індивідуальними налаштуваннями розумного будинку в рамках своєї квартири. Додаток дозволяє налаштовувати й контролювати Ваш житловий комплекс, а також сотні приладів у домі, як-от світильники, камери, термостати тощо.

Ваш будинок як на долоні.
Завдяки структурі додатку кожен пункт меню та основний функціонал у доступності одного кліку, щоб найчастіші дії, як-от підвищити температуру у кімнаті, відкрити двері будинку, сплатити комінальні послуги, вам вдавалися легко та швидко. Крім того найчастіші дії Ви зможете додати у вкладку “Улюблене”, для ще більш зручного користування.

З додатком GreenHub
– Створюйте послідовності дій і однією простою командою вмикайте опалення, перевіряйте температуру приміщення, дізнавайтеся новини та багато іншого.

– Переглядайте відеокамери ЖК та однією простою командою відкривайте усі двері в будинку та прибудинкової території в одному додатку.

– Отримуйте останні новини забудовника та перевіряйте статус будівництва в одному додатку.

– Стежте за сценаріями клімату та енергозбереження у квартирі. Додаток GreenHub показує активний сценарій, а також інформацію про статус клімату у кожній кімнаті: йде нагрів, охолодження, або підтримання температурного режиму. Ви можете будь-коли ввійти у свій дім у додатку, переглянути поточний статус та налаштувати сценарії чи додати новий, задавши бажану температуру та вологість у кімнатах.

– Економте ресурси до – 40%, завдяки налаштуванням режимів квартири. Переглядайте економію споживання ресурсів у порівнянні з сусідами завдяки детальній аналітиці у додатку.

– Отримуйте сповіщення безпеки про події, що можуть відбутися за вашої відсутності: про спрацювання пожежної системи, антизатоплення, та їнших.

– Переглядайте показання лічильників та сплачуйте комунальні послуги у один клік у додатку GreenHub.

What's new

Оновлення демонстраційної версії додатку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *